Kdo jsme Poradenství Naše vize Náš tým Blog Kontakt
PORADENSTVÍ
více
UŽ NIKDY NEBUDETE VE SVĚTĚ FINANCÍ SAMI
Náš cíl
Chceme, aby finance sloužily našim klientům a ne obráceně. Vždy budeme vytvářet přidanou hodnotu a přinášet nezaujatý pohled. Jsme připraveni naslouchat, diskutovat a radit. Čas našich klientů vnímáme jako cennost a tak s ním i zacházíme.
hypotékypojištění osobinvestováníspoření
firemní úvěryfiremní pojištěnídaňová optimalizace
Hypotéky
Financování bydlení je komplexní proces, který může přinést několik nástrah ve svém průběhu. Dle našich zkušeností se klienti často orientují pouze na úrok, který ovšem nemusí být vždy tou klíčovou proměnnou. Provedeme Vás celým procesem a pohlídáme jeho nástrahy.
Pojištění osob
Cítíte riziko ztráty výdělku a chcete ochránit své nejbližší? Z těchto důvodů historicky vznikl systém pojištění a dodnes má na trhu své místo. Pomůžeme Vám se v pojištění zorientovat a nastavit vše tak, aby Vás pojištění optimálně chránilo.
Investování
Je to svět, kde lidé opakují stále stejné chyby dokola už desítky let. Svět, který má pevně dané zákonitosti a jednoduchá pravidla. Lidé jej naplnili emocemi a tím se stal složitým a nepřehledným. My radíme: Investujte. Konzultujte ale s lidmi, co mají s investicemi zkušenosti.
Spoření
Peníze vždy čelí procesu znehodnocení inflací. Spoříme dětem na studia, na jejich bydlení, na nové auto, opravy domu. Na konci spoření chceme vidět výsledky. Pomůžeme Vám zvolit ta správná řešení a nastavit správný poměr rizika a výnosu. Peníze musí pracovat pro Vás, ne pro někoho jiného.
Firemní úvěry
Financování firemních výdajů je proces vyžadující analytické myšlení. Musíme odlišit druh výdaje, probrat firemní účetnictví a doplnit příběh. Jedině pak lze uvažovat o úspěšném žádání o bankovní úvěr. Financovat lze téměř cokoliv, všechna kolečka procesu ale musí perfektně zapadnout.
Firemní pojištění
Sekce podnikatelských rizik vyžaduje specifickou odbornost. Ať už přicházíte jako malý živnostník či větší firma, poskytneme nezbytný analytický pohled na Vaše podnikání. Navrhneme systém pojištění tak, aby seděl na vaši činnost a rizika z ní plynoucí.
Daňová optimalizace
Jste úspěšný zaměstnanec? Přijďte se poradit. Jste šikovný podnikatel? Přijďte konzultovat. Jste firma se zaměstnanci a zvažujete benefity? Férově popíšeme pro a proti. V daních se orientujeme na soukromé i firemní úrovni a rádi se o své know-how podělíme.
Budete s námi psát velmi dlouhý příběh, možná celoživotní. Na jeho počátku vždy bývá setkání, kde s Vámi detailně probereme Vaši aktuální situaci. Musíme Vás poznat po finanční i osobní stránce. Pokud si sedneme, začíná spolupráce, která mnohdy vyústí v přátelství, tykání a osobnější vazby. Ruku v ruce s dobře odvedenou prací jde časem budování důvěry.
S
m
r
č
k
o
v
i
Smrčkovi
poznejte jejich příběh
Smrčkovi
V roce 2008 jsme společně řešili financování prvního bytu. Již tehdy bylo nastíněno, že v delším horizontu je v plánu bydlení v rodinném domě v některé z přilehlých obcí Brna. Vyřídili jsme hypotéku a nastavili spoření. Po založení rodiny, když každé dítě začalo potřebovat svůj pokoj, se bydlení v domečku stalo aktuální záležitostí. Našli jsme vhodný pozemek, aktualizovali finanční plán, vypořádali se stávající hypotékou a vyřídili hypotéku novou. Jak Smrků přibývalo, rostla potřeba rodinu pojistit. Oba rodiče chtěli rovněž spořit na penzi, aby nebyli ve stáří závislí na svých dětech. Smrci s námi píší dlouhý příběh, nikdy nemuseli na žádnou přepážku banky ani pojišťovny. Šetříme jim hodně času, který mohou věnovat třeba své rodině. To nám i jim dává smysl.
P
e
t
r
Petr
poznejte jeho příběh
Petr
Petr zvažoval koupi bytu a přišel se k nám poradit, na jak vysokou hypotéku dosáhne. Provedli jsme několik propočtů a domluvili se, že se spojíme, až najde vhodnou nemovitost. Po půl roce jsme mu pomohli s vyřízením hypotéky a pojištěním nemovitosti, které bylo k hypotéce povinné. Po pár měsících jsme s Petrem vyřešili jeho životní pojištění, kterým kryl sebe i své nejbližší pro případ výpadků příjmu. Probírali jsme rovněž spoření na důchod, které měl Petr slušně řešené příspěvkem zaměstnavatele do penzijka a spoření pro děti, u kterého jsme se shodli, že ještě chvíli počká, až se rodina v novém bytě usadí a rozpočtově stabilizuje. Petr šetří čas, má vše pod jednou střechou a nás taková spolupráce vážně baví!
V
a
l
u
c
h
o
v
i
Valuchovi
poznejte jejich příběh
Valuchovi
S manželi Valuchovými spolupracujeme už od roku 2007. kdy jsme řešili pořízení jejich nového bydlení. V té době měli malé děti a jako většina mladých rodin minimum naspořených prostředků. Proto jsme koupi pozemku a následně stavbu jejich domu řešili kombinací dvou úvěrů. Po prodeji jejich bytu jsme pak úvěry spojili v jeden a tím snížili úroky a celkový přeplatek. Jak děti rostly, řešili jsme jejich pády a úrazy a rodině pomohli pořídit nové auto. Valuchovým se vyplatila trpělivost a dlouhodobá práce. Splátky časem klesly, příjmy pomalu vzrostly, rodina už nemusí počítat každou korunu a bydlí ve svém. Někdy je těžké vidět věci v delších horizontech. Ve financích se to ale vyplácí!
Chcete si s námi domluvit schůzku?
Kontaktujte nás
RADEK MĚŘÍNSKÝ
Jednatel
JIŘÍ ŠÁNA
Jednatel
VLASTISLAV BRUŠTÍK
Senior Consultant
JIŘÍ KOHOUTEK
Senior Consultant
ŠÁRKA HUBENÁ
Senior Consultant
ALEXANDER RÁC
Senior Consultant
MAGDALENA MIKUŠOVÁ
Consultant
DALIBOR LABUDA
Consultant
ZDENĚK BURIAN
Senior Consultant
PETRA RÁC
Senior Consultant
IVETA ADÁMKOVÁ
Senior Consultant
VLADIMÍR STRUŠKA
Consultant